BİZ KİMİZ

2001 Yılında taşımacılık sektörüne ilk adımlarını atan firmamız 2005 yılında personel ve öğrenci taşımacılığı alanında şirketleşen, günümüzde İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde 1000+ araç ile 6500+ öğrenci 8000+ personele hizmet vermekteyiz.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Turend Turizm Personel taşıma hizmetlerinde değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite ile, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleriyle beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemiştir.

Turend Turizm Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamını yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle desteklemekte ve geliştirmektedir.

Turend Turizm Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamaktadır.

Turend Turizm Sistemini sürekli geliştirmek adına teknolojiyi yakından takip ederek şirket yapımıza yenilikleri katmak için gerekli kaynakları kullanmaktadır.


İLKELERİMİZ

Takım ruhu ile çalışmak

İnsanlara güler yüzlü ve saygılı olmak

Konforlu ve güven duyulacak bir hizmet

Dürüst ve sorumluluğunun bilincinde

Süreklilik ve yenilikçilik

Misyonumuz

Turend olarak doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetini, güvenli, konforlu, dakik, emniyetli yaparak çalışmalarımızı ilkelerimizle destekleyerek sektörde sürekli gelişmek ve lider firma olarak kalmak.

Vizyonumuz

Turend olarak sektörde kaliteli hizmet anlayışı ile verdigi hizmetlerde müşterilerin ilk tercihi olmaktır.